Новий навчальний посібник з патоморфології

Кафедра патологічної анатомії

Сумського державного Університету

Романюк А.М., Москаленко Р.А., Карпенко Л.І.,  Кузенко Є.В., Будко Г.Ю.,  Линдін М.С., Сауляк С.В., Рєзнік А.В.,  Піддубний А.М.,  Сікора В.В., Гирявенко Н.І.

Вийшов у світ навчальний посібник колективу авторів кафедри патологічної анатомії СумДУ  "Патологічна анатомія. Атлас макропрепаратів. Частина 2. Патологія окремих органів та систем".

Навчальний посібник містить фотознімки постійних макропрепаратів кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету з їх детальним описом. Посібник рекомендований для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації, лікарів-інтернів та лікарів-патологоанатомів.

Переглянути й завантажити навчальний посібник можна на сайті репозитарію СумДУ: посилання.