Повернулися з перемогою!

30-31 березня на базі ТДМУ ім. Горбачевського відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади з патологічної анатомії. Сумський державний університет представляли студенти третього курсу медичного інституту: Конєва Анастасія (ЛС-401), Панченко Володимир (ЛС-402) та Мішура Вікторія (ЛС-402).
Олімпіада відбувалася у 5 турів: тестування, діагностика мікроскопічних  проявів патологій, діагностика макроскопічних проявів хвороб та клініко-патологоанатомічні паралелі та конкурс "Ерудит".
Результати змагань оцінювали жюрі, членом якого також був професор, д.мед.н., завідуючий кафедрою патологічної анатомії СумДУ Романюк Анатолій Миколайович.

У запеклій боротьбі перемогу у конкурсі "Клініко-патологоанатомічні паралелі" здобула Конєва Анастасія. Мішуру Вікторію визнано найкращою у номінації з діагностики мікроскопічних проявів патологій, а Панченко Володимир став другим серед абсолютних переможців олімпіади.
Попри напружений графік проведення конкурсу, студенти мали змогу ознайомитися із культурно-історичною спадщиною м. Тернопіль та м. Збараж. Студенти зазнають, що отримали незабутні враження від неймовірної атмосфери, яку створили організатори заходу.

Колектив кафедри патологічної анатомії СумДУ щиро вітає переможців та зичить подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!