V Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини"

20-21 квітня в медичному інституті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених "Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини". Відкриття та секційні засідання пройшли в Конгрес-центрі СумДУ, в просторих залах сучасного приміщення учасники мали змогу представити стендові доповіді.

Цього року в конференції взяла участь найбільша кількість представників з різних медичних вузів України. На всіх молодих науковців чекали знайомство з науковою базою інституту, доповіді поважних учених, майстер-класи. Студенти з інших місць та іноземні учасники були забезпечені комфортними кімнатами в гуртожитку та харчуванням.

На секції патологічної анатомії було представлено 11 доповідей, що представляли результати досліджень студентів та їх наукових керівників. Географія нашої секції включала в себе Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Українську медичну стоматологічну академію та Сумський державний університет. Президія секції у складі д.мед.н., проф. Романюка А.М., к.мед.н., доц. Карпенко Л.І. та к.мед.н. Линдіна М.С. відмітили високий рівень доповідей та актуальність висвітлених тем. Серед доповідей були представлені як суто морфологічні, так і дослідження, присвячені невирішеним питанням історії, зокрема самогубствам В. Маяковського та С. Єсеніна.