Перемога на предметній олімпіаді

29-30 березня 2018 року на базі кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судової медицини Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського  відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патоморфології. Команду Сумського державного університету представляли 4 учасники - студенти ІІІ та ІV курсів. До складу журі олімпіади був запрошений завідувач кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету, д.мед.н., професор Романюк Анатолій Миколайович. 
 
 
 
Змагання відбувалося у кілька турів: журі оцінювало знання учасників олімпіади з усіх розділів навчальної дисципліни, володіння практичними навичками діагностики мікроскопічних проявів патологічних процесів та хвороб.
 
2 місце у загальному заліку посіла студентка 3 курсу групи ЛС-507 Ісаєва Наталія Миколаївна.
 
Відбулися також конкурси "Ерудит" та «Клініко-патологоанатомічні паралелі» на вміння проводити клініко-морфологічний аналіз на основі причинно-наслідкових співвідношень, де перемогу здобула представниця Сумського державного університету Лахтарина Руслана. 
 
За результатами оцінювання теоретичних знань учасників олімпіади з усіх розділів навчальної дисципліни (на основі комп’ютерного тестування та оцінювання) до складу переможців увійшов Панченко Володимир, студент ІV  курсу Сумського державного університету.  
 
Кафедра патологічної анатомії висловлює подяку всім учасникам олімпіади. Бажаємо Вам успіхів у навчанні та подальших наукових досягнень.