Співробітники кафедри патологічної анатомії взяли участь у Х Конгресі патологоанатомів України

27-28 вересня 2018 року у м. Яремче відбувся Х Конгрес патологоанатомів України. Даний захід відвідали і представники кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету, а саме: завідувач кафедри Анатолій Миколайович Романюк, асистент кафедри Наталія Іванівна Гирявенко, асистент кафедри Микола Сергійович Линдін, аспірант Владислав Володимирович Сікора та аспірант Ольга Іванівна Кравцова. Загалом у роботі конференції взяли участь більше двохсот учасників з усієї країни. У рамках конференції розглядалися  сучасні тенденції розвитку та останні тренди патологічної анатомії як в Україні, так і в усьому світі. Також, під час проведення заходу були заслухані доповіді провідних фахівців даної галузі.

Варто відмітити, що в ході конгресу було обрано нові позиції в управлінні Асоціації патологоанатомів України. В цей перелік ввійшли і наші колеги:

- Романюк Анатолій Миколайович був обраний на посаду відповідального за міжнародні зв’язки та міжнародну співпрацю від Асоціації патологоанатомів України.

- Сікора Владислав Володимирович був обраний до складу фахівців по науковому напрямку Асоціації патологоанатомів України.

Співробітники кафедри патологічної анатомії повернулися сповненні емоціями та враженнями від даного заходу.