Участь у Х науково-практичній конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань»

Представник кафедри патологічної анатомії доц. Роман Москаленко взяв участь у Ювілейній Х науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань», яка була проведена 7-9 листопада 2018 року. Конференція була проведена колективом відділення хіміотерапії гемобластозів Національного інституту раку на чолі з проф. Іриною Крячок. Для участі у якості спікерів було запрошено провідних вчених з Італії (Джанлука Гайдано, Емануеллє Зукка, Луїджі Рігаччі, Массімо Федеріко), Великобританії (Ендрю Лістер, Збігнєв Рудзьки), Швейцарії (Мікелє Гільміні), Данії (Мартін Хатчінс), які виступили з лекціями, присвяченими сучасним актуальним питанням діагностики і лікування лімфопроліферативних захворювань. Надзвичайно цікавими і пізнавальними були виступи вітчизняних провідних фахівців, особливо присвячені сучасному стану надання лікувально-діагностичної допомоги в Україні.

У ході конференції були проведені сателітні симпозіуми провідних фармацевтичних компаній і виробників діагностичного обладнання, які ознайомили учасників з сучасними новинками індустрії.

Найбільш важливим результатом участі у цьому щорічному заході було спілкування з провідними фахівцями, ознайомлення з новими напрямами в галузі діагностики. Також було представлено достатньо інформації про цілий спектр діагностичних послуг та тенденції розвитку ринку їх надання. Отримана інформація є цінною для розвитку «Наукового центру патоморфологічних досліджень» кафедри патологічної анатомії СумДУ, дозволить скоригувати та покращити надання діагностичної допомоги жителям не тільки нашого регіону, але й розширити географію її надання.