Результати І туру Всеукраїнської олімпіади з «Патоморфології»

31 січня 2019 року на кафедрі патологічної анатомії медінституту СумДУ був проведений І тур Всеукраїнської олімпіади з предмету «Патоморфологія». Цього року у змаганнях взяло участь рекордна кількість студентів – їх довелось розміщувати у 3-х аудиторіях! Завдання І туру олімпіади включали уже вивчений матеріал за попередній семестр. Учасникам необхідно було продемонструвати знання комп’ютерних тестів та у письмовій формі - термінів, класифікацій, епонімів та відповісти на запитання підвищеної складності. Для вирішення завдань була виділена 1 година.

Переможцями І відбіркового туру стали (1-3 місця відповідно): Єкименко В.Ю (гр ЛС-604), Товстиженко А.О (гр ЛС-6013) та Кондрацька Н.І. (гр ЛС-603). Також до складу «патоморфологічної місії» для підготовки до участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади, що буде проведена у м.Тернопіль, долучаться студенти, які зайняли 4-5 місця – Сандюк А.Ф (гр ЛС-613) та Рибалко М.В (гр ЛС-612).

Перші 10 студентів за результатами І туру олімпіади отримають від кафедри навчальні бонуси!)

Зі списком учасників та їх результатами ви можете ознайомитися за посиланням.