Результати І етапу олімпіади з патоморфології

15.02.2017 на кафедрі патологічної анатомії Медичного інституту Сумського державного університету успішно пройшов І-ий (внутрішньо-вузовий) етап Олімпіади зі спеціальності «Патологічна анатомія». Всі учасники змагання продемонстрували змістовні та глибокі знання з патоморфології, проявили завзяття та креативність у вирішенні конкурсних завдань. 

 

Олімпіада складалась з  п'яти етапів:

 І етап – Тестування з бази тестових завдань "Крок-1";

 ІІ етап – Бліц-турнір;

 ІІІ етап – Класифікація патологічних процесів;

 ІVетап – Конкурс «Епоніми»;

 Vетап – Визначення до термінів.

 

Переможцями І етапу Олімпіади стали наступні учасники:

 

І місце- Конєва Анастасія Олександрівна (ЛС-401)­­– 86,5 балів;

ІІ місце- Панчено Володимир Дмитрович (ЛС-402) ­­– 84,5 балів;

ІІІ місце- Винограденко Вікторія Володимирівна (ЛС-305) – 76,5 балів.

 

Загальний рейтинг учасників:

1.       Конєва Анастасія Олександрівна Лс-401 – 86,5

2.       Панчено Володимир Дмитрович Лс-402 – 84,5

3.       Винограденко Вікторія Володимирівна Лс-406 – 76,5

4.       Полєжаєв Денис Олександрович Лс-402 – 74,5

5.       Мішура Вікторія В’ячеславівна Лс-402 – 74,5

6.       Лебедка Марина Віталіївна Лс-414 – 72,5

7.       Удовиченко Станіслав Якович Лс-421 – 69,5

8.       Ярохно Оксана Володимирівна Лс-420 – 68

9.       Горбачова Лілія Андріївна Лс-422 – 66

10.     Колєснік Євгенія Володимирівна Лс-422 – 65

11.     Шкребень Анна Сергіївна Лс-420 – 64,5

12.     Папенко Надія Миколаївна Лс-415 – 62,5

13.     Острога Катерина Василівна Лс-414 – 61,5

14.     Ковальова Катерина Володимирівна Лс-422 – 60

15.     Романенко Поліна Валеріївна Лс-402 – 59

16.     Курочка Євген Сергійович Лс-414 – 58

17.     Бумейстер Ліна Володимирівна Лс-401 – 55

18.     Малицька Ольга Володимирівна Лс-420 – 55

19.     Кулинич Олександр Вікторович Лс-422 – 52,5

20.     Чернюк Ольга Іванівна Лс-420 – 52,5

21.     Ніколаєнко Євгенія Миколаївна Лс-420 – 47

22.     Шульга Євген Олександрович Лс-402 – 46,5

23.     Савченко Владислав Олегович Лс-414 – 46

24.     Кривозуб Дмитро Ігорович Лс-401 – 42,5

25.     Кириченко Яна Анатоліївна Лс-413 – 36

26.     Петренко Назар Васильович Лс-422 – 34

 

Кафедра патологічної анатомії висловлює подяку всім студентам, які взяли участь у Олімпіаді. 

Бажаємо Вам успіхів у навчанні та подальших наукових досягнень.

 

Завідувач кафедри патологічної анатомії

Медичного інституту СумДУ

д.мед.н, професор                                                 А.М. Романюк