Реєстрація на платформі mix.sumdu.edu.ua

Шановні колеги!

Для впровадження розпорядження Ректора СумДУ про застосування онлайн та мультимедійних технологій у навчальному процесі, на кафедрі патологічної анатомії  розпочато використання платформи змішаного навчання. Наразі для підготовки до занять студент має використовувати базу тестових питань КРОК-1 з даного ресурсу. Для цього не обхідно:

1. Зайти на сайт https://mix.sumdu.edu.ua/та клацнути кнопку «Реєстрація»

2. В реєстраційних полях внести СВОЇ ДІЙСНІ (актуальні) дані та натиснути кнопку «Зареєструватися».

3. Увійти на сайт, використовуючи обраний логін та пароль, що буде надіслано за вказаною електронною адресою. Після цього у вкладці «Анкета» можна буде самостійно змінити цей пароль на будь-який інший.

4. Після входження на сайт клацаємо кнопку «додатки курси» внизу домашньої сторінки, де з переліку обираємо курс «Патоморфологія». Клацаємо зелену кнопку «зараєструватися на курс».

5. Після цього переходимо на головну сторінку, де мають відображатися обрані курси.

6. Відкриваємо його та натискаємо розділ «План».

7. В цьому меню розміщені розділи мікс-курсу. Вашій увазі будуть доступні навчально-методичні, мультимедійні та тестові завдання. Для проходження тестового навчання необхідно обрати «Тест до змістового модулю Х» та клацнути посилання навпроти розділу «завдання». Вашій увазі будуть надані УСІ питання даного змістового модулю без жодних обмежень за часом виконання та результатом. Проходження цього тесту на оцінку НЕ ВПЛИВАЄ, слугує лише тренажером та додзволить оцінювати рівень поточної підготовки студентів до практичних занять.

8. Для змістового чи семестрового модульного контролю в кінці кожного семестру створений розділ «Підсумкове тестування», де кожен студент має право лише 1 раз пройти тестування з 10-питань, що мають відношення до відповідного змістового (семестрового) тестового контролю.