Доступ до навчальних матеріалів для студентів спеціальності "Стоматологія"

Шановні студенти, УВАГА!

У зв'язку з запровадженням карантину Ваше навчальне навантаження має бути виконане з використанням можливостей та платформ дистанційного навчання СумДУ. Для цього для Вас були створені матеріали на платформі mix.sumdu.edu.ua. Вам необхідно здійснити вхід до особистого кабінету та перейти на дану платформу, синхронізувати свій особистий кабінет та обрати дисципліну "Патоморфологія для стоматологів" (Ви автоматично були підключені до даної дисципліни) та опрацювати заняття "Розлади кровообігу" та "Запалення" відповідно до Вашого навчального розкладу. Звертаємо увагу, що Ви маєте підготувати тезисну доповідь та завантажити її за допомогою форми зворотнього зв'язку.

Якщо Ви з будь-яких причин не маєте можливості використати платформу змішаного навчання, усі навчальні матеріали доступні за посиланням.

Ваша оцінка за заняття буде складатися із оцінки за тестування "КРОК-1" та оцінки за Вашу тезисну доповідь.

З будь-яких технічних питань звертайтеся за телефоном +38 095 149 97 14 (асистент Піддубний Артем Михайлович).