Оновлення інформації щодо порядку проведення занять

Доводимо до Вашого відома, що наступне заняття відбудеться он-лайн. Для цього Вам необхідно встановити додаток Zoom.

За 10 хвилин до початку заняття за розкладом навчального процесу на Вашу електронну адресу Ви отримаєте листа від викладача з посиланням на відеоконференцію. Вам необхідно перейти за посиланням, потім у спливаючому вікні підтвердити запуск додатка Zoom. Після підключення до відеоконференції Вам необхідно підтвердити використання звуку комп’ютера. У Вас обов’язково має бути веб-камера та мікрофон.

Студенти спеціальності "Медицина" мають підготувати тему "Патоморфологія вірусних інфекцій". Після початку відеоконференції Ваш викладач доступ до тестування КРОК-1. Тестування буде проходити за стандартною схемою: Ви отримаєте 10 питань з бази та матимете 10 хвилин на відповіді. Після цього викладач надасть Вам доступ до теоретичного тестування, де Вам буде запропоновано 10 питань з теми заняття з КІЛЬКОМА можливими правильними відповідями, на які Ви маєте відповісти впродовж 15 хвилин.

Після цього буде проведено співбесіду з викладачем з теми заняття.

Студенти спеціальності "Стоматологія" матимуть зріз знань із тем, вивчених дистанційно (Запалення; патологія пухлинного росту).

Якщо з будь-якої причини Ви не матимете можливості підключитися до відеоконференції в зазначений час – Ви маєте заздалегідь повідомити викладача з поясненням причини. У такому випадку викладач призначить Вам дату та час заняття.