Інформація щодо проведення іспиту з патоморфології

Шановні студенти!

Іспит з дисципліни «Патоморфологія» відбудеться у дистанційному режимі.

1.  Для допуску до іспиту Ви не повинні мати пропущених та невідпрацьованих практичних занять та лекцій.

2. На останньому практичному занятті за календарним планом у Вас буде проведено тестування КРОК-1 з УСІХ тем (від дистрофій до бактеріальних інфекцій). Кожен студент отримає 20 запитань, пороговим вважається результат не менше 80% правильних відповідей.

3. У день іспиту о 8:00 розпочнеться ДОДАТКОВА сесія тестування КРОК-1 для студентів, які не набрали пороговий рівень (80%).

4.  Напередодні іспиту староста Вашої групи має передати на кафедру патологічної анатомії ПОВНІСТЮ заповнені альбоми ВСІХ студентів групи. Окрім того, староста має надіслати на електронну поштову скриньку кафедри (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) відскановані перші сторінки залікових книжок (з фотокарткою студента) або відскановані студентські квитки для ідентифікації студента під час проведення іспиту. У темі листа слід вказати номер Вашої академічної групи.

5. За 5-10 хвилин до початку іспиту за розкладом Ви отримаєте електронного листа з посиланням на відео-конференцію. Для цього у Вас має бути СТАБІЛЬНЕ інтернет-з’єднання, підключені та налаштовані веб-камера та мікрофон. Пропуск іспиту з технічних причин вважається пропуском без поважної причини.

6.  Ви будете додані до нового класу на платформі змішаного навчання «Патоморфологія–ІСПИТ2020», де Вам буде підключено один з варіантів теоретичних питань. Після цього у режимі відео-конференції буде проводитися усна співбесіда по Вашому білету, а також мікроскопічната макроскопічнадіагностики. Кожен студент отримає один типовий мікропрепарат та один макропрепарат та має визначити назву препарату, метод забарвлення (для мікропрепарату) та основні патоморфологічні зміни.

7. Іспит вважатиметься складеним лише у разі отримання позитивних оцінок з УСІХ завдань (тестування КРОК-1, теоретична відповідь, мікроскопічната макроскопічнадіагностики).