АЛХІМІЯ&ПАТАНАТОМІЯ

У прислів’ях говориться, що з міді срібла не отримаєш, але про перетворення «бронзи» на срібло не сказано нічого ;) Завжди знаходиться хтось, хто робить перший крок. Зробив його і колектив кафедри патологічної анатомії, зайнявши ІІ місце серед 58 структурних підрозділів СумДУ, підтвердивши невипадковість отримання минулорічного почесного ІІІ місця загальноуніверситетського рейтингу. На першому офлайн-засіданні Вченої ради Сумського державного університету відзнака була вручена ректором завідувачу кафедри проф. Анатолію РОМАНЮКУ. Ніколи раніше кафедри Медіну не піднімались так високо! За минулий рік відбулося майже не відбулося змін в основному складі (вітаємо асистента А. ПІДДУБНОГО в основному складі), але у колективі залишилась «креативна атмосфера, наявність академічної свободи, можливість наукового і кар'єрного росту, доброзичлива конкуренція і взаємна підтримка» [самоцитата]. Щоб щось добре робити, потрібно це любити, мабуть це і є головний секрет. Втриматися на вершинах рейтингу важче, ніж туди потрапити, але ж, як говорять, «серебро-добро, а золото краще». Тому, вперед, до нових вершин!