Перемога «PathApp» у номінації - Мобільні пристрої в навчальному процесі (BYOD) створення та використання власних технічних розробок та програмного забезпечення

«Marching forward hypocritic and hypnotic computers…» співається у пісні SoD, яка випадково співпадає з назвою конкурсу BYOD (bring your own device), тобто «Мобільні пристрої в навчальному процесі» 2019-2020 року, але це не заважає представникам кафедри вірити в прогрес, діджиліталізацію і COVID19 та перемагати в технологічних/ІТконкурсах ;)

«Загальноуніверситетський конкурс з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі» покликаний сприяти створенню сучасного навчального простору через використання у навчальному процесі сучасних «хмарних» та мобільних технологій, поширення практики залучення до навчального процесу власних мобільних пристроїв студентів і викладачів. Цей конкурс в СумДУ проводиться уже кілька років, але наш колектив вирішив взяти участь у ньому якраз до «масочної ери».

Спільними зусиллями був створена адаптована для смартфонів електронна версія атласу макроскопічних препаратів, який працює як програма для тестування, так і в енциклопедично-навчальному режимі.

Основна інформація про мобільний додаток у промо-ролику «PathApp» за авторства Миколи Линдіна та Владислава Сікори: https://cutt.ly/5idxqek

Для створення цього досить простого, але оригінального додатку до смартфонів був використаний багатий архів кафедри та великий досвід і знання старших колег і учителів – проф. Анатолія Романюка та доцента Людмили Карпенко. До гострих і продуктивних дискусій, пошуку інформації та технічних рішень був залучений увесь колектив кафедри, кожен вніс свій вклад, за результатом чого наш продукт був відзначений 1 місцем у конкурсі за номінацією – «Мобільні пристрої в навчальному процесі (BYOD) створення та використання власних технічних розробок та програмного забезпечення».

Всі ми вдячні Наталії Гирявенко, без якої створення цього продукту було б неможливим!