Закриття семінарського сезону, або To be continued…

Вже традиційними стали семінари, що проходять на кафедрі патологічної анатомії. Завдяки дружній атмосфері ці наукові заходи користуються «попитом» як серед студентів, так і молодих науковців. Окрім представлення власного наукового доробку, кожен учасник семінару має змогу ознайомитися із сучасними досягненнями патоморфології та поглибити свої знання матеріалом, що не відображений у навчальній програмі.

Останній у цьому навчально році кафедральний семінар був присвячений актуальній проблемі доброякісних та злоякісних пухлин із меланінутворюючої тканини. Доповідь В. Кузьменка, студента групи ЛС-616, була присвячена актуальній проблемі сучасної патоморфології – гістологічній та імуногістохімічній диференційній діагностиці невусів. Студентка тієї ж групи, І. Голляк, представила останні дані щодо діагностики, класифікації та імуногістохімічного фенотипування меланоми. Представлені матеріали стали підґрунтям для жвавої дискусії, до якої були залучені майже всі присутні.

Таким чином, завершилася серія семінарів, котра стала для деяких молодих науковців саме тим «першим кроком у науку», котрий дасть поштовх для подальших досліджень. Сподіваємося, що після закриття дисципліни «Патоморфологія» Ваш інтерес до неї не зникне!

До нових зустрічей у новому навчальному році!