Дистанційне навчання на кафедрі патологічної анатомії ОНОВЛЕННЯ

Шановні студенти! 

 

Під час практичного заняття Ви маєте вивчити теоретичний матеріал за темою Вашого заняття на платформі mix.sumdu.edu.ua. 

Для цього Ви можете переглянути розділи у рекомендованих підтручниках. Ви також можете переглянути відеолекції, які висвітлюють основні питання даної теми. 

Практична частина заняття включає у себе перегляд мікропрепаратів у онлайн-атласі та замальовування патологічних змін до Ваших альбомів. 

Теоретична частина заняття включає підготовку тезисної доповіді обсягом до 3 сторінок із визначених питань, а також тестування з бази "КРОК-1" у розділі "Контроль знань". Звертаємо Вашу увагу на те, що Ваші доповіді мають бути виконані виключно у ПИСЬМОВОМУ ВИГЛЯДІ (тобто написаними від руки). 

Також наголошуємо на тому, що тестування та Ваші теоретичні відповіді мають бути завершеними В ДЕНЬ ВАШОГО ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ відповідно до розкладу навчального процесу. У випадку затримки студент отримує негативну оцінку. 

Для Вас були підготовані бази тестових питань українською та англійською мовою з помітками "Тренувальне тестування"

Якщо у Вас виникли будь-які технічні труднощі ви можете звернутися за телефоном +38 095 149 97 14 (асистент Піддубний А.М.).