ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ

Кафедра патологічної анатомії

публічна інформація

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ

Карпенко Людмила Іванівна

Карпенко Людмила
Іванівна

викладач кафедри

Кандитат медичних наук, доцент.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Карпенко Людмила Іванівна – закінчила педіатричний факультет Харківського медичного інституту та займала посади дитячого патологоанатома Сумської обласної лікарні, завідуючої патологічним відділенням Сумської обласної онкологічної лікарні та Сумського обласного патологоанатомічного бюро. Вона захистила кандидатську дисертацію на тему «Морфофункціональні зміни ендометрію у працюючих жінок промислових підприємств на тлі дисфункціональних маткових кровотеч» у Харківському медичному університеті у 2002 р. Член Української асоціації патологоанатомів.

 

Будко Ганна Юріївна

Будко Ганна
Юріївна

викладач кафедри

Кандитат медичних наук, доцент.
Дисципліни: судова медицина.

Будко Ганна Юріївна – проходила стажування в Сумському державному університеті. Після цього отримала спеціалізацію судової медицини. Тема кандидатської дисертації «Морфофункціональні зміни репаративної регенерації кістки під дією загального опромінення та солей важких металів».

 

Москаленко Роман Андрійович

Москаленко Роман
Андрійович

викладач кафедри

Доктор медичних наук, професор, заступник директора Медичного інституту з міжнародних відносин.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Москаленко Роман Андрійович – закінчив Сумський державний університет у 2006 році та отримав спеціалізацію з патоморфології у 2007 році. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Морфофункціональні зміни щитовидної залози при мікроелементозі», а у 2018 р. – докторську дисертацію «Патоморфологічні особливості біомінералізації м’яких тканин». З 2020 р. – засновник та керівник українсько-шведського науково-дослідного центру «SUMEYA». Член Європейського товариства патологів та Української асоціації патологів. З 2021 р. – член Наукової ради Національного наукового фонду України.

Кузенко Євген Вікторович

Кузенко Євген
Вікторович

викладач кафедри

Доктор медичних наук, доцент.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Кузенко Євген Вікторович –  отримав кваліфікацію кандидата технічних наук (з відзнакою) Київського медичного університету у 2008 р. Старший викладач стоматологічної патології. Доктор Євген Кузенко є членом комітету Української асоціації патологоанатомів з 2010 року та пропагує інновації у навчанні, щоб допомогти студентам краще зрозуміти важливість патології в стоматології.

Линдін Микола Сергійович

Линдін Микола
Сергійович

викладач кафедри

Кандитат медичних наук, доцент.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Линдін Микола Сергійович –  у 2006 році закінчив Шосткинське медичне училище та отримав кваліфікацію фельдшера. У 2006-2012 роках навчався в Медичному інституті Сумського державного університету. У 2015 році отримав ступінь доктора філософії після захисту дисертації на тему “Морфогенез інфільтративного протокового раку молочної залози при забрудненні навколишнього середовища солями важких металів”. Проходив навчання в Дуйсбурзькому Ессенському університеті (2017, 2018, 2019) та брав участь у “ВІДКРИТОМУ МЕДИЦИНСКОМУ ІНСТИТУТІ” Американсько-Австрійського фонду (2017). Член Європейського товариства патологоанатомів та Української асоціації патологоанатомів. Займає посаду патологоанатома в Сумській обласній лікарні. З 2021 р. – експерт наукової ради науково-дослідних проектів молодих вчених Міністерства освіти і науки України.

Гирявенко Наталія Іванівна

Гирявенко Наталія
Іванівна

викладач кафедри

Кандидат медичних наук, доцент.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Гирявенко Наталія Іванівна –  закінчила Сумський державний університет у 2005 році та проходила стажування з патології у Харківській медичній академії післядипломної освіти. Займала посаду в Сумській обласній онкологічній лікарні. Як дипломований експерт з судової гістології працювала судово-медичним експертом у Сумському обласному бюро судової медицини. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Морфогенетичні особливості пухлин маткових труб». Член Європейського товариства патологоанатомів та Української асоціації патологоанатомів.

Піддубний Артем Михайлович

Піддубний Артем
Михайлович

викладач кафедри

Кандидат медичних наук, асистент.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Піддубний Артем Михайлович – отримав ступінь кандидата медичних наук у Сумському державному університеті. Працював патологоанатомом у Сумському обласному патологоанатомічному бюро та Путивській обласній лікарні. У 2018-2019 рр. – обмін між аспірантом кафедри медичної біохімії та біофізики університету Умео (Швеція). У 2020 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Патоморфологічні особливості біомінералізатону раку передміхурової залози». Член Європейського товариства патологоанатомів та Української асоціації патологоанатомів.

Нинішня посада: post-doc науковий співробітник університету Умео (Швеція).

IMG_1743

Сікора Владислав
Володимирович

викладач кафедри

Кандидат медичних наук, доцент.
Дисципліни: патоморфологія, секційний курс.

Сікора Владислав Володимирович – отримав ступінь кандидата медичних наук та спеціалізацію з патоморфології у Сумському державному університеті. Займав посаду патологоанатома в Сумському обласному бюро патології. У 2017-2018 рр. – обмін між аспірантом університету Фоджа (Італія), у 2019 р. – post-doc в Дуйсбурзькому Ессенському університеті (Німеччина). У 2018 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Морфологічні зміни в сечовому міхурі під впливом солей важких металів». Член Європейського товариства патологоанатомів та Української асоціації патологоанатомів. Голова наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Медичного інституту Сумського державного університету. З 2021 р. – експерт Наукової ради науково-дослідних проєктів молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Нинішня посада: post-doc науковий співробітник університету Фоджа (Італія).

Чижма Руслана Анатоліївна

Чижма Руслана
Анатоліївна

викладач кафедри

Дисципліни: патоморфологія.

Чижма Руслана Анатоліївна –  закінчила Сумський державний університет у 2020 році та отримала спеціалізацію з патологічної анатомії у 2021 році. Член Європейського товариства патологів та Української асоціації патологів. Працює над темою кандидатської дисертації “Патоморфологічна характеристика патологічної біомінералізації при злоякісних новоутвореннях яєчників”. У 2022 році – обмін між аспірантом кафедри медичної біохімії та біофізики університету Умео (Швеція). 

IMG_3057

Герман Ірина
Миколаївна

старший лаборант

Герман Ірина Миколаївна – у 1996 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, музичний факультет. Працювала музичним керівником у закладі дошкільної освіти №82.

Золотарьова Віра Григорівна

Золотарьова Віра
Григорівна

лаборант

Кругляк Галина Миколаївна

Кругляк Галина
Миколаївна

лаборант