14-та Міжнародна літня школа для молодих патологів

Аспірантка кафедри патологічної анатомії Анастасія ДЕНИСЕНКО взяла участь у 14-й Міжнародній літній школі для молодих патологів, яка проходила 08-10 серпня 2024 р. у м. Будапешт, Угорщина. Міжнародна академія патології зібрала 30 молодих патологів з усього світу, щоб удосконалити їх знання в питаннях патоморфологічної та молекулярної діагностики раку легень, раку молочної залози та мезенхімальних пухлин. В рамках стипендії від Товариства імені Володимира Тотовича та Німецького відділення Міжнародної академії патології Анастасія ДЕНИСЕНКО представила рідкісний клінічний випадок синхронного раку (у одного пацієнта одночасно діагностовано дві первинні злоякісні пухлини – муцинозна аденокарцинома прямої кишки та світлоклітинний рак нирки).