“7-ме засідання МОЛОДІЖНОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ПАТОЛОГІЇ: тренування з підвищеною відповідальністю на питання :)”

Як і було заплановано, 22 квітня 2024 о 16-00 годині відбулося 7-ме засідання МОЛОДІЖНОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ПАТОЛОГІЇ (МНТП). Цього разу, окрім традиційного клінічного кейсу місяця, на засіданні було проведено наживо прев’ю-секцію доповідей представників молодіжного наукового товариства патології для конференції BIOMEDICAL PERSPECTIVES.
Отже, спочатку 7-ме засідання МНТП відкрив з вступним мотиваційним словом зав. кафедри патологічної анатомії, проф. Анатолій РОМАНЮК, побажавши всім продуктивної роботи.
Проф. Роман Москаленко доповів свіжий клінічний випадок діагностики перстенеподібної карциноми прямої кишки пацієнта з демонстрацією гістологічного препарату наживо та деталізацією морфологічних змін.
Далі були цікаві доповіді представників МНТП про аналіз МРТ ознак злоякісних новоутворень передміхурової залози у Сумській області (асп. Маргарита Яснікова), механічні способи підтримки життя (студ. Олександр Положій), ретроспективне дослідження зв’язку рівня експресії Her2-neu та рівня проліферації клітин раку грудної залози (студ. Тамара Дерев’янко), вплив кальцифікації атеросклеротичної аорти на біомеханічні властивості її тканини (студ. Тимофій Пташенчук), патологічну біомінералізацію при недрібноклітинному раку легенів (студ. Аліна Баришок) та діагностичних можливостей визначення особливостей біомінералізації у передміхуровій залозі (студ. Руслан Михайленко).
Засідання пройшло в теплій атмосфері УШДЦ SUMEYA за чаєм з солодощами, доповіді молоді дослідники презентували багато цікавої інформації, яка була нової не тільки для студентів, але і для викладачів.”