Команда кафедри патологічної анатомії взяла участь у 11-й Міжнародній конференції “Nanomaterials: Applications & Properties” у м. Одеса

Представники кафедри патологічної анатомії МІ СумДУ вперше взяли участь у 11-й Міжнародній конференції “Nanomaterials: Applications & Properties” (NAP), яка відбулася в м. Одеса впродовж 5-11 вересня 2021 року.

Наша команда патологів на конференції складалася з Руслани Чижми, Анастасії Денисенко та Романа Москаленка у якості наукового керівника. Новоспечені аспіранти Чижма Р. та Денисенко А. пройшли відбір та отримали тревел-гранти на цю престижну конференцію (безкоштовна участь та проживання в готелі, що дуже важливо, якщо це відбувається в Одесі. Вони представили постерні доповіді, які отримали жваву увагу інших учасників оскільки це був незвичний матеріал для NAP 😉 За результатами участі у роботі 11-ї Міжнародної конференції Руслана Чижма отримала відзнаку за кращу постерну доповідь “Rising Star in Nanoscience and Nanotechnology”, з чим вітає увесь колектив кафедри!

  Конференція була проведена на дуже високому рівні із залученням провідних вчених зі світовим визнанням, залишила багато яскравих вражень та спогадів. Особливо важлива можливість отримати нові наукові контакти серед вчених суміжних та різних галузей, що в подальшому може дати значний поштовх для наукових досліджень молодих (і не дуже) вчених.