Василь Карпуша окреслив пріоритети розвитку СумДУ

Ректор Сумського державного університету Василь Карпуша в першому інтерв’ю на новій посаді, яке він дав телеканалу «Відікон», висловив своє бачення подальшого розвитку вишу, що входить до провідних світових рейтингів, поділився найближчими планами.

Василь Карпуша зазначив, що університет є успішним, отже головним завданням на нинішньому етапі вбачає забезпечення правонаступництва і продовження сформованої моделі управління під девізом «освіта, наука, культура, розвиток».

Серед стратегічних планів ректор назвав одержання в найближчій перспективі статусу дослідницького університету та подальшу інтернаціоналізацію.

Також керівник університету розповів про досягнення в науковій царині, про міжнародну співпрацю, про грантові проєкти, про академічну мобільність та практику за кордоном, про зв’язки з роботодавцями. Не оминув увагою ректор наявну в університеті потужну спортивну базу, досягнення спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, сприяння розвитку творчих здібностей студентів.